Hakkımızda

Yükselis Oto Anahtar Sizlere En İyi Fiyat Garantisi, Profesyonel Ekip, %100 Müşteri Memnuniyeti,


Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

PROFESYONEL PERSONEL

Personelimizin tamamı alanında uzman ve ortalama 20 yıllık yetkili servis deneyimine sahip ustalardan oluşmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Şeffaf fiyat politikasıyla otomobiliniz için immobilezer anahtar kopyalama, kapı kilit tamiri, kumandalı kumandasiz anahtar kopyalama, kumandasiz anahtarı kumandalıya çevirme gibi hizmetleri profesyonel şekilde sunarak verimli, esnek ve güvenilir bir hizmet garantisi verir.

MÜKEMMEL İŞLEYEN SERVİS

İleri teknolojiye sahip yazılımlarımız ve ekipmanlarımız ile oto anahtar da güvenilir ve şeffaf bir servis hizmeti sunar.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Genç ve idealist yönetimi, güler yüzlü ve deneyimli personeli, bütün araç markalarında oto anahtar da uluslararası standartlarda hızlı ve güvenilir hizmet sunarak, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı ve sürekli gelişmeyi amaç edinmiştir.

İLKELERİMİZ

Müşteri istek ve beklentilerini karşılamak, Müşterilerimiz için her zaman daha iyisini düşünmek, Sektörümüz ile ilgili son teknoloji ürünlerini yakından takip etmek.

ÜRÜN GARANTİSİ

Firmamız da yapılan oto anahtar hizmetleri ve kullanılan cihazlar firmamızın garantisi altındadır. Hizmet sonrası yaşanılacak sorunların çözümünde ekibimiz sorunların giderilmesi hususun da hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Misyon & Vizyon

“Kuruluşumuzun temeli olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmetler vererek, sürekli değişen teknolojiyi yakından takip etmek.” Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet“Şirket misyunumuz yönetimde, onarımda ve verdiğimiz her türlü hizmette, yüksek kalite standartlarına uymak ve kalite sistemimizi sürekli olarak iyileştirmektir.”

Müşteri Memnuniyeti Oranı
100%
Fiyat Garantisi
85%
Tamiri Zor Arızaları Giderme Oranı
75%
Parça Tedariği Hız Oranı
85%